
Taklampe NorlysLofoten 2L Svart Utendørsbelysning Stål
3 899 kr

Lofoten 2L Svart Utendørsbelysning Stål
3 899 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Taklampe Lofoten Svart 1945B
Tidløs retroarmatur for tak i svartlakkert stål. Klart glass. Tilhører en produktfamilie med både stolper, tak og flere veggmodeller.
Egenskaper
| Varemerke | Norlys |
|---|---|
| Art.Nr. | 7703953 |
| Farge | Sort |
| Spenning | 230 V |
| Dybde | 305 mm |
| Høyde | 140 mm |
| IP-Klasse | IP44 |
| Lyskilde Inkludert | Nei |
| Materiale | Aluminium |
| Serie | Lofoten |
| Sokkel | E27 |
| Antall Lyskilder | 2 st |
| Produkttype | Taklampe |
| Bredde | 305 mm |
| EAN-nr | 7042891945063 |
