
Velg Farge
- Tilbake på lager 15.05.2026
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Taklampe London kjede 493A/B
En populær serie i klassisk design. Glass i klar polykarbonat. Tilgjengelig i to farger. Takkmodellene er tilgjengelige i to størrelser. Serien inkluderer både stolper og vegglamper.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Norlys |
|---|---|
| Farge | Hvit, Sort |
| Spenning | 240 V |
| Dybde | 300 mm |
| Energieffektivitet | A+-D |
| Stil | Klassisk |
| Høyde | 500 mm |
| IP-Klasse | IP54 |
| Lyskilde Inkludert | Nei |
| Materiale | Aluminium |
| Effekt/prestering | 77 W |
| Serie | London |
| Sokkel | E27 |
| Produkttype | Fasadebelysning |
| Bredde | 300 mm |
| Dimbar | Ja |


