
Taklampe NorlysLondon
fra2 099 kr
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 2-5 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Taklampe London 481A/B
En populær serie i klassisk design. Glass i klar polykarbonat. Finnes i to farger. Takmodellene finnes i to størrelser. I serien finnes det både søyler og veggarmaturer.
Egenskaper
| Varemerke | Norlys |
|---|---|
| Farge | Hvit, Sort |
| Spenning | 240 V |
| Dybde | 200 mm |
| Energieffektivitet | A+-D |
| Stil | Klassisk |
| Høyde | 330 mm |
| IP-Klasse | IP54 |
| Lyskilde Inkludert | Nei |
| Materiale | Aluminium |
| Effekt/prestering | 77 W |
| Serie | London |
| Sokkel | E27 |
| Produkttype | Fasadebelysning |
| Bredde | 200 mm |
| Dimbar | Ja |


