
Taklampe NorlysOslo
fra1 899 kr
Velg Farge
- Midlertidig utsolgt
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Taklampe Oslo kjede Galv 240A/GA
Armatur i galvanisert eller svartlakkert stålplate. Klar polykarbonatkuppel. Finnes også som vegg- og stolpemodell.
Egenskaper
| Varemerke | Norlys |
|---|---|
| Farge | Sort, Stål |
| Spenning | 240 V |
| Dybde | 285 mm |
| Energieffektivitet | A+-D |
| Stil | Moderne |
| Høyde | 250 mm |
| IP-Klasse | IP55 |
| Lyskilde Inkludert | Nei |
| Materiale | Stål |
| Effekt/prestering | 57 W |
| Serie | Oslo |
| Sokkel | E27 |
| Produkttype | Fasadebelysning |
| Bredde | 285 mm |
| Dimbar | Ja |


