
Taklampe NorlysSandvik
fra1 699 kr
Velg Farge
- Midlertidig utsolgt
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Taklampe Sandvik Alu 796AL
Takarmatur i moderne design. Laget av støpt aluminium. Utbyttbare LED-lyskilder. Tilgjengelig i fire forskjellige farger og med klart glass.
Egenskaper
| Varemerke | Norlys |
|---|---|
| Farge | Aluminium, Grå, Hvit |
| Spenning | 240 V |
| Dybde | 140 mm |
| Energieffektivitet | A+ |
| Stil | Moderne |
| Høyde | 80 mm |
| IP-Klasse | IP54 |
| Lyskilde Inkludert | Ja, LED |
| Materiale | Aluminium |
| Effekt/prestering | 4 W |
| Serie | Sandvik |
| Sokkel | GU10 |
| Produkttype | Fasadebelysning |
| Bredde | 80 mm |
| Dimbar | Ja |



