
Vegglampe NorlysChelsea
9 449 kr
- Midlertidig utsolgt
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Taklampe Chelsea Kobber 964
Chelsea er en eksklusiv serie med armaturer for både vegg, tak, portstolper og høyere stolper. Armaturhodene er laget av ubehandlet kobber. Stolper og veggfeste er laget av støpt aluminium. Glass i klar polykarbonat. Hjørnefeste er tilgjengelig som tilbehør for noen veggmodeller. Ulike festeanordninger er tilgjengelige som tilbehør for stolpene.
Egenskaper
| Varemerke | Norlys |
|---|---|
| Art.Nr. | 7703181 |
| Farge | Koppar/Svart |
| Dybde | 530 mm |
| Stil | Klassisk |
| Høyde | 950 mm |
| IP-Klasse | IP44 |
| Lyskilde Inkludert | Nej |
| Effekt/prestering | 77 W |
| Serie | Chelsea |
| Sokkel | E27 |
| Produkttype | Fasadbelysning |
| Bredde | 330 mm |
| EAN-nr | 7042899645743 |
