
Adapter Norlysfor Betongfundament
1 799 kr
- Midlertidig utsolgt
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Adapter Betongfundament 6132
En adapter som passer til ferdige betongfundament, 108/700 fundament. Innsatsdybden er 490mm. Anbefalt betongfundament er E778666
Egenskaper
| Varemerke | Norlys |
|---|---|
| Art.Nr. | 7748686 |
| Farge | Galvanisert stål |
| Dybde | 210 mm |
| Høyde | 490 mm |
| Materiale | Stål |
| Vekt | 5 kg |
| Bredde | 210 mm |
| EAN-nr | 7042896132031 |
