
Adapter Norlystil Fundament H: 490 mm
1 299 kr
- Midlertidig utsolgt
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Adapter betongfundament 118
En adapter som passer til ferdige betongfundamenter, 108/700 fundament. Innsatsdybde er 490mm. Anbefalt betongfundament er E778666.
Egenskaper
| Varemerke | Norlys |
|---|---|
| Art.Nr. | 7748322 |
| Farge | Galvanisert stål |
| Dybde | 240 mm |
| Høyde | 490 mm |
| Produkttype | Adapter |
| Bredde | 240 mm |
| EAN-nr | 7042891180006 |
