
Adapter Norlystil Fundament
1 599 kr
- Midlertidig utsolgt
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Adapter til betongfundament. Innsatsdybde: 490 mm.
Egenskaper
| Varemerke | Norlys |
|---|---|
| Art.Nr. | 7703079 |
| Farge | Galvanisert stål |
| Dybde | 140 mm |
| Høyde | 490 mm |
| Produkttype | Adapter |
| Bredde | 80 mm |
| EAN-nr | 7042891140000 |
