
Avstandsplate Norlys121
fra 799 kr
Velg Farge
- Midlertidig utsolgt
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Avstandsplaten 121AL
Avstandsplatt for overfladisk kabel. Passer til bl.a. Asker-serien, de små modellene.
Egenskaper
| Varemerke | Norlys |
|---|---|
| Farge | Aluminium, Antracittgrå, Hvit, Sort |
| Høyde | 90 mm |
| Lengde | 12 mm |
| Materiale | Plast |
| Produkttype | Avstandsplaten |
| Vekt | 0,9 kg |
| Bredde | 215 mm |
| Produsentens Art.Nr. | 121AL, 121B, 121GR, 121W |




