


Forlengelseskabel Star TradingGolden Warm White og Crispy Ice White
49 kr/stLaveste totalpris 98,-

Golden Warm White og Crispy Ice White
2 st
98 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Forlengelseskabel for artiklene i Golden Warm White og Crispy Ice White, passer også til svarte Trassel med artikkel nr 802-6x. 10m svart kabel.
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 594-90 |
| Farge | Sort |
| Diameter | 10000 mm |
| Serie | Golden Warm White, Crispy Ice White |
| Type | Forlengelseskabel |
| IP-Klasse | IP44 |
| Sensor | Nei |
| Vekt | 0,08 kg |
| Bredde | 10000 mm |
| EAN-nr | 7391482054142 |
