
Hjørnefeste Norlys148B
749 kr
- Midlertidig utsolgt
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Hjørnefeste Sandvik Svart 148B
Hjørnefeste til Sandvik artikkel 1731 og 1732. Finnes i fire forskjellige farger
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Norlys |
|---|---|
| Art.Nr. | 7705606 |
| Farge | Sort |
| Dybde | 55 mm |
| Høyde | 120 mm |
| Produsentens Art.Nr. | 148B |
| Materiale | Galvanisert stål |
| Produkttype | Hjørnefeste |
| Vekt | 0,35 kg |
| Bredde | 88 mm |
| EAN-nr | 7042891480069 |
