
Hjørnefeste NorlysMandal 130
fra 649 kr
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Hjørnefeste til Mandal artikkel 1373. Finnes i to forskjellige farger.
Egenskaper
| Varemerke | Norlys |
|---|---|
| Farge | Sink, Sort |
| Dybde | 70 mm |
| Høyde | 95 mm |
| Hulltakingsmål | 45 mm |
| Materiale | Stål |
| Serie | Mandal |
| Produkttype | Veggfeste |
| Vekt | 0,35 kg |
| Bredde | 120 mm |
| Sensor | Nei |


