
Hjørnefeste NorlysSandvik 148
fra 749 kr
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Hjørnefeste til Sandvik artikkel 1731 og 1732. Finnes i tre forskjellige farger.
Egenskaper
| Varemerke | Norlys |
|---|---|
| Farge | Aluminium, Antracittgrå, Hvit |
| Dybde | 55 mm |
| Høyde | 120 mm |
| Hulltakingsmål | 37x97 mm |
| Materiale | Stål |
| Serie | Sandvik |
| Produkttype | Veggfeste |
| Vekt | 0,4 kg |
| Bredde | 88 mm |
| Sensor | Nei |



