
Hjørnefeste Norlystil Hitra
799 kr
- Midlertidig utsolgt
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Hjørnefeste Grafit Hitra 151GR
Hjørnefeste eller veggfeste til Hitra-serien. Kan tiltes 5°, 30° og 45°. Finnes i to farger.
Egenskaper
| Varemerke | Norlys |
|---|---|
| Art.Nr. | 7704589 |
| Farge | Grafitt |
| Dybde | 87 mm |
| Høyde | 40 mm |
| Materiale | Stål |
| Produkttype | Hjørnefeste |
| Bredde | 137 mm |
| EAN-nr | 7042891519882 |
