
Innstillingsfeste NorlysArendal
559 kr
- Midlertidig utsolgt
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Innbyggingsfeste 203
Et feste som passer til Arendal-serien. Det må støpes fast. Festet er 150mm dypt.
Egenskaper
| Varemerke | Norlys |
|---|---|
| Art.Nr. | 7748723 |
| Dybde | 30 mm |
| Høyde | 150 mm |
| Materiale | Stål |
| Vekt | 0,15 kg |
| Bredde | 45 mm |
| EAN-nr | 7042892030034 |
