
Innstøpningsfeste NorlysAsker
699 kr
- Midlertidig utsolgt
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Innstøpningsfeste 116
Støpefeste for Asker stolper. Dette festet må støpes fast.
Egenskaper
| Varemerke | Norlys |
|---|---|
| Art.Nr. | 7748320 |
| Farge | Galvanisert stål |
| Dybde | 240 mm |
| Høyde | 120 mm |
| Produkttype | Innstøpningsfeste |
| Bredde | 240 mm |
| EAN-nr | 7042891160008 |
