
Innstøpningsfeste NorlysEgersund Park
799 kr
- Midlertidig utsolgt
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Inng.feste Egersund Park 6130
Et feste som passer til Egersund Park-serien. Må støpes fast. Festet er 700mm dypt.
Egenskaper
| Varemerke | Norlys |
|---|---|
| Art.Nr. | 7748687 |
| Dybde | 57 mm |
| Høyde | 700 mm |
| Materiale | Stål |
| Vekt | 0,8 kg |
| Bredde | 57 mm |
| EAN-nr | 7042896130037 |
