
Innstøpningsfeste NorlysNamsos
749 kr
- Midlertidig utsolgt
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Innstøpningsfeste til belysningsstolpe Namsos fra Norlys.
Egenskaper
| Varemerke | Norlys |
|---|---|
| Art.Nr. | 7703077 |
| Farge | Galvanisert stål |
| Dybde | 135 mm |
| Høyde | 300 mm |
| Produkttype | Innstøpningsfeste |
| Bredde | 75 mm |
| EAN-nr | 7042891120002 |
