
Markfeste Norlysfor belysningsstolper
1 099 kr

for belysningsstolper
1 099 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 2-5 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Markfeste 206
Festeanordning for bollard. Dette festet skal graves ned. Dybden er 50 cm.
Egenskaper
| Varemerke | Norlys |
|---|---|
| Art.Nr. | 7722191 |
| Farge | Stål |
| Dybde | 179 mm |
| Høyde | 500 mm |
| Materiale | Stål |
| Produkttype | Veggfeste |
| Bredde | 179 mm |
| EAN-nr | 7042892060000 |
