
Teleskopstolpe Norlys30101
5 999 kr

30101
5 999 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Svart Teleskopisk Stolpe min, 2500mm og maks 3500mm. Toppdiameter 50 mm. Kun stolpen er laget av støpt aluminium. Inspeksjonsluke er inkludert. Alternativer for festeanordninger er tilgjengelige som tilbehør.
Egenskaper
| Varemerke | Norlys |
|---|---|
| Art.Nr. | 30101B |
| Farge | Sort |
| Diameter | 230 mm |
| Dybde | 230 mm |
| Høyde | 3500 mm |
| Materiale | Aluminium |
| Serie | Stolpar |
| Produkttype | Teleskopstang |
| Vekt | 12,4 kg |
| Bredde | 230 mm |
| Sensor | Nei |
| EAN-nr | 7042893010165 |
