Beskrivelse
Teleskopstolpe fra Norlys for stolparmaturer. Høyden kan justeres mellom 1200-2200 mm.
Egenskaper
| Varemerke | Norlys |
|---|---|
| Art.Nr. | 7722092 |
| Farge | Stål |
| Diameter | 50 mm |
| Høyde | 2200 mm |
| Materiale | Stål |
| Produkttype | Stolpe |
| EAN-nr | 7042893009039 |
| Varemerke | Norlys |
|---|---|
| Art.Nr. | 7722092 |
| Farge | Stål |
| Diameter | 50 mm |
| Høyde | 2200 mm |
| Materiale | Stål |
| Produkttype | Stolpe |
| EAN-nr | 7042893009039 |