
Veggfeste NorlysArendal
1 099 kr
- Midlertidig utsolgt
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Markfeste 204
Et feste som passer til Arendal-serien. Grav ned og deretter fyll rundt. Festet er 335mm dypt.
Egenskaper
| Varemerke | Norlys |
|---|---|
| Art.Nr. | 7748724 |
| Farge | Galvanisert stål |
| Dybde | 90 mm |
| Høyde | 335 mm |
| Materiale | Stål |
| Vekt | 0,85 kg |
| Bredde | 90 mm |
| EAN-nr | 7042892040033 |
