
Veggfeste NorlysAsker
1 299 kr
- Midlertidig utsolgt
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Markfeste 117
Markfeste for Asker stolper. Dette festet skal graves ned. Dybden er 50 cm.
Egenskaper
| Varemerke | Norlys |
|---|---|
| Art.Nr. | 7748321 |
| Farge | Galvanisert stål |
| Dybde | 240 mm |
| Høyde | 490 mm |
| Produkttype | Veggfeste |
| Bredde | 240 mm |
| EAN-nr | 7042891170007 |
