
Veggfeste NorlysMolde/Asker
1 799 kr
- Midlertidig utsolgt
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Markfeste 1908
Markfeste for Molde og Asker pollere. Dette festet skal graves ned. Dybden er 50 cm.
Egenskaper
| Varemerke | Norlys |
|---|---|
| Art.Nr. | 7747469 |
| Farge | Stål |
| Dybde | 50 mm |
| Høyde | 500 mm |
| Materiale | Galvanisert stål |
| Serie | Molde |
| Produkttype | Veggfeste |
| Bredde | 110 mm |
| EAN-nr | 7042891908006 |
