
Veggfeste NorlysNamsos
1 199 kr
- Midlertidig utsolgt
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Festeanordning for pullert Namsos fra Norlys.
Egenskaper
| Varemerke | Norlys |
|---|---|
| Art.Nr. | 7703078 |
| Farge | Galvanisert stål |
| Dybde | 140 mm |
| Høyde | 500 mm |
| Produkttype | Veggfeste |
| Bredde | 80 mm |
| EAN-nr | 7042891130001 |
