
Veggfeste NorlysVisby/NiceAluminium
1 549 kr
- Midlertidig utsolgt
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Veggfeste Aluminium 154AL
Veggfeste for Visby, Nice, Borg og Hammerfest Aluminium
Egenskaper
| Varemerke | Norlys |
|---|---|
| Art.Nr. | 7702581 |
| Farge | Aluminium |
| Dybde | 430 mm |
| Høyde | 25 mm |
| Serie | Visby/Nice |
| Produkttype | Veggfeste |
| Bredde | 160 mm |
| EAN-nr | 7042891540091 |
