
Alarm Sunwindfor CO-Gass Batteridrevet
399 kr 499 kr
Spar 20 %
Kampanje

for CO-Gass Batteridrevet
399 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 2-5 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
CO-alarm egnet for bruk i båt, hytte, campingvogn og andre steder hvor apparater forbrenner drivstoff.
Varsleren detekterer skadelige konsentrasjoner av karbonmonoksid (CO) i luften. Varsleren drives a 3 AA batterier (medfølger) og er dermed enkel å benytte også der man ikke har strøm.
CO er en gass uten farge, lukt eller smak. Gassovn, gasskomfyr, ildsted, dieselvarmer, gassdrevet kjøleskap og motorer er noen vanlige kilder. Eksponering mot høye verdier er skadelig og kan føre til død.
CO er en gass uten farge, lukt eller smak. Gassovn, gasskomfyr, ildsted, dieselvarmer, gassdrevet kjøleskap og motorer er noen vanlige kilder. Eksponering mot høye verdier er skadelig og kan føre til død.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Sunwind |
|---|---|
| Art.Nr. | 465041 |
| Farge | Hvit |
| Type | Alarm |
| Dybde | 77 mm |
| Høyde | 36 mm |
| Bredde | 107 mm |
| Dybde | 7,7 cm |
| Høyde | 3,6 cm |
| Vekt | 0,15 kg |
| Bredde | 10,7 cm |
| EAN-nr | 7028640087291 |
| Nobb | 60018694 |
