



Håndtak NoroAir
20% PÅ NOROS PRISLISTE
fra 148 kr
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr
Beskrivelse
Håndtak med vakkker form. CC160.
Egenskaper
| Varemerke | Noro |
|---|---|
| Farge | Messing, Rustfri, Sort |
| Bredde | 171 mm |
| Høyde | 9,5 mm |
| Dybde | 30 mm |
| CC-mål | 160 mm |
| Materiale | Sinklegering |
| Serie | Air |
| Produkttype | Håndtak |
| Vekt | 0,05 kg |




