
Ytterdørvrider NibuA16472A16472 Polert Messing
750 kr

A16472
A16472 Polert Messing 750 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 3-5 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 149 kr
Beskrivelse
Messing dørvridere for ytterdører.
Alle dørhåndtak leveres i sett á to stk.
Egenskaper
| Varemerke | Nibu |
|---|---|
| Art.Nr. | 1121003 |
| Farge | Gull |
| Lengde | 120 mm |
| Diameter | 55 mm |
| Dybde | 70 mm |
| Materiale | Messing |
| Design | Uten returfjær |
| Produkttype | Ytterdørvrider |
| Overflatebehandling | Polert Messing |
| Passende Tykkelse på Dør | <70 mm |
| EAN-nr | 7057761121003 |
| Nobb | 21417944 |