


Benkeplate FOSSBADGarasje Sort MattBredde: 1200 mm
978 kr1 304 kr
Spar 25 %
Kampanje
Bredde

Garasje Sort Matt
Bredde: 1200 mm 978 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fri frakt!
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Benkeplate til garasje i sort matt utførelse.
Benkeplater til garasje produseres i fargene Grå og Sort, og leveres i lengder opptil 302 cm.
Denne benkeplaten har disse målene: Bredde 120 cm, Dybde: 48cm.
Denne benkeplaten har disse målene: Bredde 120 cm, Dybde: 48cm.
Egenskaper
| Varemerke | FOSSBAD |
|---|---|
| Art.Nr. | 25059 |
| Bredde | 1200 mm |
| Farge | Sort |
| Dybde | 480 mm |
| Høyde | 16 mm |
| Serie | Garasje |
| Type | Benkeplate |
| EAN-nr | 7064290007067 |
