Beskrivelse
Redskapsholder i svart plast med klemfunksjon. Monteres på skinne eller skru den direkte i veggen.
Egenskaper
| Varemerke | Habo |
|---|---|
| Høyde | 62 mm |
| Materiale | Plast |
| Antall | 2 st/frp |
| Type | Redskapsholdere |
| Bredde | 72, 82 mm |
| Design | Til redskap skaftdiameter 20-30 mm, Til redskap skaftdiameter 30-40 mm |
| Veggtykkelse | 20-30, 30-40 mm |

