


Garasjeinnredning FOSSBADKomplett B240 med HøyskapMatt Sort
21 256 kr28 341 kr
Spar 25 %
Kampanje
51h igjen!

Komplett B240 med Høyskap
Matt Sort21 256 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fri frakt!
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Pris inkludert alle moduler i miljøet: To 60cm underskap med dører, ett 60cm underskap med skuffer, et overskap H40, et høyskap H200 og 180cm benkeplate. Dører, fronter og håndtak medfølger. Total bredde: miljø 240cm.
Fossbad garasjeinnredninger leveres ferdig sammensatt i Sort eller Grå utførelse. Romslige skap og skuffe-løsninger gir deg god plass til oppbevaring. Dører og fronter følger med, men er ikke montert på møbel.
Egenskaper
| Varemerke | FOSSBAD |
|---|---|
| Art.Nr. | 9240035555 |
| Serie | Garasje |
| Farge | Matt Sort |
| Bredde | 2400 mm |
| Dybde | 450 mm |
| Høyde | 2000 mm |
| Materiale | Melamin |
| Type | Garasjeinnredning |
| Håndtak | Ja |
| Luke | Ja |
| Belysning | Nei |
| Strømuttak | Nei |
| Skuff | Ja |
| Mykstengende | Ja |
| Veggmontert | Ja |
| Vekt | 155 kg |
| EAN-nr | 7064290003670 |

