


Høyskap FOSSBADGarasjeMatt Sort
5 080 kr6 773 kr
Spar 25 %
Kampanje
57h igjen!

Garasje
Matt Sort5 080 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fri frakt!
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Leveres med 2 faste og 2 løse hyller.Ekstra hyllepakke kan kjøpes separat.
Fossbad garasjeinnredninger leveres ferdig sammensatt i Sort eller Grå utførelse. Romslige skap og skuffe-løsninger gir deg god plass til oppbevaring. Dører og fronter følger med, men er ikke montert på møbel.
Egenskaper
| Varemerke | FOSSBAD |
|---|---|
| Art.Nr. | 9060205555 |
| Farge | Matt Sort |
| Materiale | Melamin |
| Serie | Garasje |
| Produkttype | Garasjeinnredning |
| Håndtak | Ja |
| Luke | Ja |
| Belysning | Nei |
| Strømuttak | Nei |
| Dybde | 450 mm |
| Høyde | 2000 mm |
| Bredde | 600 mm |
| Mykstengende | Ja |
| Veggmontert | Ja |
| Vekt | 30 kg |
| EAN-nr | 7064290012108 |

