


Blomsterkrukke Creativ Company6,5x7 cm 1 st
26 kr/stLaveste totalpris 52,-

6,5x7 cm 1 st
2 st
52 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr
Beskrivelse
Konisk blomsterpotte laget av bamubfiber. Bambusfiber tilsatt 20 % polymer(bindemiddel) er et miljøvennlig produkt som enkelt kan dekoreres med Plus Color hobbymaling, rub-on stickers og lign. Frostsikker ned til - 21°C.
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 56882 |
| Farge | Hvit |
| Materiale | Tre |
| Sesong | Hele året |
| Produkttype | Blomsterkrukke |
| Diameter | 70 mm |
| Høyde | 6,5 mm |
| Lengde | 150 mm |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| Bredde | 150 mm |
| EAN-nr | 5712854430470 |
