
Plassbesparende Trapp DolleLyon med Vertikalt TrerekkverkHøyrevridd, 750 mm
47 098 kr
Design: Høyrevridd
Bredde

Lyon med Vertikalt Trerekkverk
Høyrevridd, 750 mm47 098 kr
- Produseres på bestilling - Leveres normalt innen 8-10 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad 1 395 kr
Beskrivelse
Lyon er en plassbesparende trapp fra Dolle med vertikalt rekkverk av tre. Trappen finnes i utførelse rett trapp med valg av side for rekkverk og L-trapp. Trappen er laget av massiv lakkert eik med 21 cm dype og lett avrundede trinn som gir en behagelig trinnflate.
Obs! Denne trappen er ikke godkjent som hovedtrapp (iht TEK17), det er derfor viktig å sjekke gjeldende regelverk for ditt prosjekt før eventuell bestilling.
Vinkeltrapp som har 13 trinn og med en maks etasjehøyde på 286 cm. Med en trinnbredde på bare 65 eller 75 cm, er trappen egnet for rom med begrenset plass.Dolle Lyon er designet for å dekke behovene i daglig bruk og testet for en maksimal belastning på 150 kg.
Vinkeltrapp som har 13 trinn og med en maks etasjehøyde på 286 cm. Med en trinnbredde på bare 65 eller 75 cm, er trappen egnet for rom med begrenset plass.Dolle Lyon er designet for å dekke behovene i daglig bruk og testet for en maksimal belastning på 150 kg.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Dolle |
|---|---|
| Art.Nr. | 1062772-0100 |
| Design | Høyrevridd |
| Materiale | Lakkert eik |
| Type | Plassbesparende trapp |
| Farge | Eik |
| Maks Takhøyde | 2860 mm |
| Bredde | 750 mm |
| Lengde | 2333 mm |
| Antall Trinn | 13 stk |
| Anbefalt Åpningsmål | 750x2050 mm |
| Serie | Lyon |
| EAN-nr | 5708580627727 |


