
Plassbesparende Trapp DolleParis 1/4-Sving uten Rekkverk
fra21 121 kr
Velg Materiale
Velg Design
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad 1 395 kr
Beskrivelse
Dolle Paris 1/4-Sving uten Rekkverk er en plassbesparende trapp uten rekkverk fra Dolle som er en tidløs sekundærtrapp i et lyst og enkelt design. Trappen er elegant med en lakkert overflate, som passer i de fleste hjem.
Med en bredde på 83,5 cm tar trappen begrenset plass i hjemmet og er derfor ideell for mindre rom. Trappen har 16 trinn og en maksimal høyde på 318 cm. Det er mulig å gjøre trappen kortere ved å kutte vangene. Dolle Paris er testet til en maksimal belastning på 150 kg. Med en lakkert overflate oppnår du en motstandsdyktig og vedlikeholdsvennlig trapp.
Obs! Denne trappen er ikke godkjent som hovedtrapp (iht TEK17), det er derfor viktig å sjekke gjeldende regelverk for ditt prosjekt før eventuell bestilling.
Trappene finnes i ulike utgaver både når det gjelder overflate og material
Ettersom tre er et naturprodukt, kan den naturlige fargen på treet variere fra trapp til trapp. Derfor kan ikke fargegjenkjenningen av bildene alltid gjenspeile fargen på treet en-til-en.
Obs! Denne trappen er ikke godkjent som hovedtrapp (iht TEK17), det er derfor viktig å sjekke gjeldende regelverk for ditt prosjekt før eventuell bestilling.
Trappene finnes i ulike utgaver både når det gjelder overflate og material
Ettersom tre er et naturprodukt, kan den naturlige fargen på treet variere fra trapp til trapp. Derfor kan ikke fargegjenkjenningen av bildene alltid gjenspeile fargen på treet en-til-en.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Dolle |
|---|---|
| Bredde | 835 mm |
| Min Åpningsmål | 850x2600 mm |
| Etasjehøyde | 3180 mm |
| Serie | Paris |
| Type | Plassbesparende trapp |
| Anbefalt Åpningsmål | 850x2600 mm |
| Maks Takhøyde | 3180 mm |
| Antall Trinn | 16 st |
| Design | Høyre, Venstre |
| Materiale | Hvit/Lakkert eik, Lakkert eik, Ubehandlet gran |
| Farge | Eik, Gran, Hvit/Eik |



