


Loftstrapp Pocket240-250cm Hvit
3 196 kr3 740 kr
Spar 15 %
Kampanje
52h igjen!

240-250cm Hvit
3 196 kr
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 2-3 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Pocket Loftstrapp Grunnet Hvit 55x100 cm til maksimum takhøyde 250 cm.
Utnytt loftet – og du får et større hus! Loftet egner seg ypperlig til lagring, for alt fra campingutstyr og hagemøbler til kofferter og klær. Pocket loftstrappen er isolert med 50 mm ubrennbar mineralull. Lister av cellegummi er påmontert og espagnolettlås gjør loftstrappen tett mot kaldt loft. Du får en lettvint adgang til loftet og Pocket loftstrappen kan dermed monteres i det rommet som passer best. Luken er grunnet hvit.
Utnytt loftet – og du får et større hus! Loftet egner seg ypperlig til lagring, for alt fra campingutstyr og hagemøbler til kofferter og klær. Pocket loftstrappen er isolert med 50 mm ubrennbar mineralull. Lister av cellegummi er påmontert og espagnolettlås gjør loftstrappen tett mot kaldt loft. Du får en lettvint adgang til loftet og Pocket loftstrappen kan dermed monteres i det rommet som passer best. Luken er grunnet hvit.
Varemerke
Beskrivelse
Pocket Loftstrapp Grunnet Hvit 55x100 cm til maksimum takhøyde 250 cm.
Utnytt loftet – og du får et større hus! Loftet egner seg ypperlig til lagring, for alt fra campingutstyr og hagemøbler til kofferter og klær. Pocket loftstrappen er isolert med 50 mm ubrennbar mineralull. Lister av cellegummi er påmontert og espagnolettlås gjør loftstrappen tett mot kaldt loft. Du får en lettvint adgang til loftet og Pocket loftstrappen kan dermed monteres i det rommet som passer best. Luken er grunnet hvit.
Utnytt loftet – og du får et større hus! Loftet egner seg ypperlig til lagring, for alt fra campingutstyr og hagemøbler til kofferter og klær. Pocket loftstrappen er isolert med 50 mm ubrennbar mineralull. Lister av cellegummi er påmontert og espagnolettlås gjør loftstrappen tett mot kaldt loft. Du får en lettvint adgang til loftet og Pocket loftstrappen kan dermed monteres i det rommet som passer best. Luken er grunnet hvit.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | |
|---|---|
| Art.Nr. | 22434484 |
| Bredde | 538 mm |
| Lengde | 988 mm |
| Anbefalt Åpningsmål | 550x1000 mm |
| Farge | Hvit |
| Type | Loftstrapp |
| Materiale | Tre |
| Maks Takhøyde | 2500 mm |
| U-Verdi | 1 |
| NCS-farge | S0502-Y |
| Tykkelse | 290 mm |
| EAN-nr | 7090009380015 |
| Nobb | 22434484 |
