


Glassfeste Herrljunga Ledstångsfabrik2500 Rør Innendørs
fra 359 kr
Velg Tykkelse
Beskrivelse
Glassfeste 2500 for innfesting av glasspaneler mot rekkverkstolper, innendørs bruk. Inkluderer gummilegg for glass tykkelse 6,76mm. Monteres på rør med diameter 42,4mm.
Egenskaper
| Varemerke | Herrljunga Ledstångsfabrik |
|---|---|
| Art.Nr. | 13250042126.76H |
| Materiale | Rustfritt stål |
| Farge | Mattbørstet |
| Høyde | 45 mm |
| Tykkelse | 6,76, 8,76, 10,76, 12,76 mm |
| Lengde | 63 mm |
| Bredde | 30 mm |
