


Glassfeste Herrljunga Ledstångsfabrik2800 Rør Utendørs
fra 399 kr
Velg Tykkelse
Beskrivelse
Glassfeste 2800 for feste av glasspaneler mot rekkverksstolper, utendørs bruk. Inkluderer gummipute for glass tykkelse 8,76mm. Monteres på rør med diameter 42,4mm.
Egenskaper
| Varemerke | Herrljunga Ledstångsfabrik |
|---|---|
| Art.Nr. | 14280042128.76H |
| Materiale | Rustfritt stål |
| Farge | Mattbørstet |
| Høyde | 45 mm |
| Tykkelse | 8,76, 10,76, 12,76 mm |
| Lengde | 63 mm |
| Bredde | 34 mm |
