


Trappefornyer LundbergsClassic Oljet Eik Enkeltrinn
1 099 kr
Prispresset
- Midlertidig utsolgt
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Trappefornyer Lundbergs Classic Oljet Eik Enkeltrinn er et enkeltrinn med trappnos på en langside, som hovedsakelig brukes for trappens rette trinn. Classic er laget av livfull og trestavs eik, som blant annet passer godt sammen med trestavsparkett. Trinnet monteres med MS-polymerlim.
Egenskaper
| Varemerke | Lundbergs |
|---|---|
| Art.Nr. | 81580 |
| Materiale | Eik |
| Type | Trappefornyer |
| Farge | Oljet Eik |
| Høyde | 48 mm |
| Tykkelse | 12 mm |
| Serie | Classic Oljad Ek |
| Dybde | 294 mm |
| Lengde | 1000 mm |
