



Trappefornyer LundbergsEik 3-stavSättsteg ek 1300x160x9
449 kr

Eik 3-stav
Sättsteg ek 1300x160x9 449 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Med Lundbergs trapprenovering i eik kan du raskt og enkelt fornye trappen din. Ferdige grunnoljede trinn i massiv stavlimt 12 mm eik med forhåndsmontert trappeforkant. Trinnene passer både åpne og lukkede trapper, og limes enkelt med lim av typen MS Polymer.
Egenskaper
| Varemerke | Lundbergs |
|---|---|
| Art.Nr. | 80805 |
| Design | Grunnoljet Eik |
| Materiale | Eik |
| Type | Trappefornyer |
| Høyde | 160 mm |
| Tykkelse | 9 mm |
| Dybde | 0 mm |
| Lengde | 1300 mm |
