






Trappefornyer LundbergsPremium Ubehandlet Eik DobbeltrinnLengde: 1300 mm
2 447 kr3 059 kr
Spar 20 %
Kampanje
Lengde

Premium Ubehandlet Eik Dobbeltrinn
Lengde: 1300 mm2 447 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.

Trappefornyer Lundbergs Rustic Lakkert Eik Dobbeltrinn er et dobbeltrinn med to trappeneser, som ofte er nok til to buede trinn. Rustic har et materialutvalg med flere fargenyanser og noe flere kvister i helstavsutførelse. Trinnet er lakkert med matt trappelakk, glansgrad 15, og monteres med MS-polymerlim.
Varemerke
Beskrivelse
Trappefornyer Lundbergs Rustic Lakkert Eik Dobbeltrinn er et dobbeltrinn med to trappeneser, som ofte er nok til to buede trinn. Rustic har et materialutvalg med flere fargenyanser og noe flere kvister i helstavsutførelse. Trinnet er lakkert med matt trappelakk, glansgrad 15, og monteres med MS-polymerlim.
Egenskaper
| Varemerke | Lundbergs |
|---|---|
| Art.Nr. | 81561 |
| Materiale | Eik |
| Type | Trappefornyer |
| Farge | Ubehandlet Eik |
| Høyde | 48 mm |
| Tykkelse | 8 mm |
| Serie | Premium Obehandlad Ek |
| Lengde | 1300 mm |
| Dybde | 590 mm |