



Trapperenovering Herrljunga LedstångsfabrikHardvoks Eik BakkantlistLengde: 1000 mm
559 kr
Lengde

Hardvoks Eik Bakkantlist
Lengde: 1000 mm 559 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Trapperenovering Herrljunga Ledstångsfabrik Hardvoks Eik Bakkanter er en bakkanter i eik for trapperenovering. Den brukes sammen med dobbelttrinn og monteres på baksiden av trappetrinnet i en åpen trapp. Se målskisse for nøyaktige mål. Bildet viser bakkanter behandlet med hardvoksolje. Se separat bilde for annen behandling.
Varemerke
Beskrivelse
Trapperenovering Herrljunga Ledstångsfabrik Hardvoks Eik Bakkanter er en bakkanter i eik for trapperenovering. Den brukes sammen med dobbelttrinn og monteres på baksiden av trappetrinnet i en åpen trapp. Se målskisse for nøyaktige mål. Bildet viser bakkanter behandlet med hardvoksolje. Se separat bilde for annen behandling.
Egenskaper
| Varemerke | Herrljunga Ledstångsfabrik |
|---|---|
| Art.Nr. | 3B10014 |
| Type | Bakkantlist |
| Farge | Hårdvax |
| Materiale | Eik |
| Lengde | 1000 mm |
| Dybde | 62 mm |
| Tykkelse | 14 mm |
| EAN-nr | 7350122353427 |