


Trapperenovering Herrljunga LedstångsfabrikTrappetrinn Ubehandlet AskLengde: 1450 mm
899 kr
Lengde

Trappetrinn Ubehandlet Ask
Lengde: 1450 mm 899 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Trapperenovering Herrljunga Ledstångsfabrik Trinn Obehandlet Ask er et trinn i Ask for Trapperenovering. Den monteres på den loddrette delen mellom trappetrinnene i en lukket trapp. Bildet viser trinn behandlet med hardvoksolje. Se separat bilde for annen behandling.
Egenskaper
| Varemerke | Herrljunga Ledstångsfabrik |
|---|---|
| Art.Nr. | 3S14521 |
| Materiale | Ask |
| Produkttype | Trinnplater |
| Farge | Ubehandlet Ask |
| Tykkelse | 8 mm |
| Lengde | 1450 mm |
| Dybde | 170 mm |
| EAN-nr | 7350122353557 |
