


Trapperenovering Herrljunga LedstångsfabrikTrappetrinn Ubehandlet EikLengde: 1000 mm
479 kr
Lengde

Trappetrinn Ubehandlet Eik
Lengde: 1000 mm 479 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Trapperenovering Herrljunga Ledstångsfabrik Trinnsteg Ubearbeidet Eik er et trinnsteg i eik for trapperenovering. Den monteres på den loddrette delen mellom trappetrinnene i en lukket trapp. Bildet viser trinnsteg behandlet med hardvoksolje. Se separat bilde for annen behandling.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Herrljunga Ledstångsfabrik |
|---|---|
| Art.Nr. | 3S10011 |
| Materiale | Eik |
| Produkttype | Trinnplater |
| Farge | Ubehandlet Eik |
| Tykkelse | 8 mm |
| Lengde | 1000 mm |
| Dybde | 170 mm |
| EAN-nr | 7350122353021 |
