



Trapperenovering LundbergsLaminat WengePlansteg laminat 1300x368x9
649 kr

Laminat Wenge
Plansteg laminat 1300x368x9 649 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Med Lundbergs trapprenovering kan du raskt og enkelt fornye trappen din. Ferdige trinn i laminat med kjerne i MDF og forhåndsmontert trappenes. Trinnene passer både åpne og lukkede trapper og limes smidig med lim av typen MS Polymer. Kan tilpasses til rett trapp eller buet trapp.
Egenskaper
| Varemerke | Lundbergs |
|---|---|
| Art.Nr. | 80881 |
| Design | Wenge Laminat |
| Materiale | Laminat |
| Type | Trapperenovering |
| Høyde | 0 mm |
| Tykkelse | 9 mm |
| Dybde | 368 mm |
| Lengde | 1300 mm |
