Beskrivelse
Lang Endestolpe Helsinki som passer til det hvitlakkerte Helsinki-sortimentet. Hvitlakkert, NCS S0502-Y, glans 35.
Egenskaper
| Varemerke | Lundbergs |
|---|---|
| Art.Nr. | 925524 |
| Materiale | Furu |
| Type | Endestolpe |
| Farge | Hvit |
| Høyde | 2500 mm |
| Tykkelse | 86 mm |
| Bredde | 86 mm |
| EAN-nr | 7392119255246 |




