


Overligger Herrljunga LedstångsfabrikProfil 44Hardvoksoljet Eik, Lengde: 800 mm
1 129 kr
Materiale
Farge
Lengde

Profil 44
Hardvoksoljet Eik, Lengde: 800 mm1 129 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Overligger Herrljunga Ledstångsfabrik Profil 44 er en overligger med profil 44 i tre. Spor for list 10x45mm. Overliggeren leveres med liste.
Egenskaper
| Varemerke | Herrljunga Ledstångsfabrik |
|---|---|
| Art.Nr. | P4480014 |
| Materiale | Eik |
| Type | Overliggere |
| Farge | Hårdvaxoljad |
| Tykkelse | 40 mm |
| Bredde | 75 mm |
| Lengde | 800 mm |
| EAN-nr | 7350122357272 |
