


Materiale
Lengde
Farge
Beskrivelse
Overligger Herrljunga Ledstångsfabrik Profil 44 er en overligger med profil 44 i tre. Spor for list 10x45mm. Overliggeren leveres med liste.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Herrljunga Ledstångsfabrik |
|---|---|
| Art.Nr. | P44120011 |
| Materiale | Eik |
| Produkttype | Overliggere |
| Farge | Ubehandlet Eik |
| Tykkelse | 40 mm |
| Bredde | 75 mm |
| Lengde | 1200 mm |
| EAN-nr | 7350122357203 |

